Toppen av trappene med folk og sol

Siste trappetrinna før toppen.

Resultat 2013

Førde Opp 31. August 2013

Resultatliste per klasse

K15-18 |  K19-22 |  K23-34 |  K35-39 |  K40-44 |
K45-49 |  K50-54 |  K55-59 |  K60-64 |  M15-18 |
M19-22 |  M23-34 |  M35-39 |  M40-44 |  M45-49 |
M50-54 |  M55-59 |  M60-64 |  M65-69 |  M70-74 |
M75-79 |  MK23+ |  MM15-22 |  MM23+ |


Resultatliste K15-18 Til toppen
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Erdal, Karoline Førde Il 40:52 + 00:00
2 Lefdal, Ingrid Førde Il 42:15 + 01:23

Resultatliste K19-22 Til toppen
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Blikken Haukøy, Malene IL Høyang 39:09 + 00:00
2 Hildenes, Elisabeth Eid IL 41:34 + 02:25

Resultatliste K23-34 Til toppen
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Helgheim, Merete Gloppen friidrettsklubb 38:13 + 00:00
2 Taule, Stine Mari Kyrkjebø IL 46:57 + 08:44
3 Syltesæter, Kristin Joggedilla 47:07 + 08:54

Resultatliste K35-39 Til toppen
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Buer, May Britt Gular 33:54 + 00:00
2 Sandvik, Anne-Grethe Florø Sportsklubb 45:03 + 11:09

Resultatliste K40-44 Til toppen
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Eikås, Janne Jølster IL 41:39 + 00:00
2 Baust, Pamela Dale IL 44:24 + 02:45
3 Hermansen, Bente Joggedilla 44:50 + 03:11

Resultatliste K45-49 Til toppen
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Øygard, Åse Britt Jølster IL 48:37 + 00:00

Resultatliste K50-54 Til toppen
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Steiro, Ann Berit Førde Il 52:38 + 00:00
2 Håland Hopland, Toril Førde Il 53:06 + 00:28
3 Takset, Gunn Førde Il 59:36 + 06:58

Resultatliste K55-59 Til toppen
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Stavø, Norunn Fflorø 43:09 + 00:00

Resultatliste K60-64 Til toppen
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Svardal, Solveig Eikefjord IL 50:00 + 00:00

Resultatliste M15-18 Til toppen
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Hegrenes, Vegard Skaflestad Førde Il 35:23 + 00:00
2 Helgheim, Adrian Førde Il 38:06 + 02:43
3 Skildheim, Bjørnar Førde IL Fotball 40:08 + 04:45

Resultatliste M19-22 Til toppen
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Erdal, Ole Martin Førde Il 31:56 + 00:00
2 Vedvik, Marius IL Gular 32:04 + 00:08
3 Hegrenes, Martin Førde Il 36:48 + 04:52

Resultatliste M23-34 Til toppen
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Ludvigsen, Thorbjørn Thorsen BFG Bergen 28:24 + 00:00
2 Tengsareid, Torstein Egersund IK Friidrett 28:35 + 00:11
3 Heiberg Sundby, Øyvind IK Tjalve 29:41 + 01:17
4 Skjervheim, Lars Erik Voss IL 30:18 + 01:54
5 Een, Arild Voss IL 31:21 + 02:57
6 Møller, Kim Førde Il 35:32 + 07:08
7 Holsen, Vegard Førde Il 36:26 + 08:02
8 Gjesdal, Øyvind Jølster Løypelag 43:19 + 14:55
9 Øvrebø, Thomas Entreprenørservice 45:03 + 16:39
10 Dvergsdal, Sindre Åsen & Øvrelid as 45:53 + 17:29
11 Tsegazeab, Bereket NOTEAM 48:14 + 19:50

Resultatliste M35-39 Til toppen
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Selvik, Tormod NOTEAM 38:34 + 00:00
2 Heimseter, Helge Eikefjord IL 40:16 + 01:42
3 Skrøppa, Jan Bjarte Førde Il 40:58 + 02:24
4 Degnepoll, Lars Petter Nrk Sogn og Fjordane 41:23 + 02:49
5 Eide, Roger Airlift 43:12 + 04:38
6 Laukeland, Jørand Sunnfjord Energi 43:24 + 04:50
7 Aasen, Jan Arne Sparebanken Sogn og Fj. 43:46 + 05:12
8 Smaadal, Ørjan Deloitte 45:11 + 06:37
9 Drage, Jørgen O. Drage 54:22 + 15:48

Resultatliste M40-44 Til toppen
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Gurvin, Per Eivind Førde Il 34:24 + 00:00
2 Skaar, Ingvar Statoil Bergen 34:35 + 00:11
3 Vallestad, Ole Jonny Holsen 37:57 + 03:33
4 Skrede, Atle Førde Il 39:44 + 05:20
5 Øygard, Sjur-Håvard Kyrkjebø IL 40:05 + 05:41
6 Igland, Stig Røsslyngtunet Oldstars 40:19 + 05:55
7 Berge, Bjørn NOTEAM 41:08 + 06:44
8 Helle, Knut Arve Åsen & Øvrelid as 41:14 + 06:50
9 Iversen, Tormod Førde CK 41:51 + 07:27
10 Åsvang, Håkon Bravo Seafood 43:45 + 09:21
11 Haveland, Bjørnar Åsen & Øvrelid as 46:00 + 11:36
12 Valaker, Trond Telehuset Førde 46:32 + 12:08
13 Schumacher, Patrick Coventry Godiva Harriers 47:01 + 12:37
14 Hornnes, Atle Kristian Gjensidige Bank 48:34 + 14:10
15 Dale, Kurt NOTEAM 51:22 + 16:58

Resultatliste M45-49 Til toppen
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Øygard, Geir Sparebanken Sogn og Fj. 36:48 + 00:00
2 Lyngstad, Terje Jølster IL 38:38 + 01:50
3 Hammersvik, Jørund Sunnfjord Energi 38:43 + 01:55
4 Holvik, Stein Kjetil Redbull 45:16 + 08:28
5 Pedersen, Jan Harald Hyen il 46:30 + 09:42
6 Vold, Bjørn Haukedalsgruppa 52:31 + 15:43

Resultatliste M50-54 Til toppen
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Rognebakke, Odd Naustdal dampbakeri 35:48 + 00:00
2 Solheim, Jan Arve Florø 36:13 + 00:25
3 Øygard, Oddvin Jølster IL 37:13 + 01:25
4 Øygard, Kjell Jølster IL 39:08 + 03:20
5 Tonning, Gullak Hydro Bil Høyanger 40:23 + 04:35
6 Standal, Sturle Naustdal dampbakeri 41:04 + 05:16
7 Mjøs, Arne Fossum 44:30 + 08:42
8 Heimestøl, Harald Førde Vulk BIL 45:10 + 09:22
9 Paulen, Nils Nortura 49:55 + 14:07

Resultatliste M55-59 Til toppen
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Solheim, Magnar Norddalsfjord I.L 35:55 + 00:00
2 Lonsnegaard, Reidar Nortura 42:20 + 06:25
3 Eide, Reidar Førde Il 42:38 + 06:43

Resultatliste M60-64 Til toppen
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Takle, Klaus Nikolai Brekke IL 38:28 + 00:00

Resultatliste M65-69 Til toppen
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Sundby, Trond Balestrand IL 43:25 + 00:00
2 Hagen, Leif-Olav Førde Il 49:21 + 05:56
3 Kvalsvik, Hans Bjørn NOTEAM 57:50 + 14:25

Resultatliste M70-74 Til toppen
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Distad, Erik Fjærland 48:29 + 00:00
2 Etterlid, Andreas Førde Il 56:37 + 08:08

Resultatliste M75-79 Til toppen
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Steinset, Kjell Odd Jølster IL 51:30 + 00:00
2 Klakegg, Harald Førde Il 58:01 + 06:31

Resultatliste MK23+ Til toppen
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Fleten, Jorunn Lunde Kontorspar 48:53 + 00:00
2 Bergvatn, Christine Estella/Sandane 58:19 + 09:26
3 Olset, Sissel Irene Olset 1:08:51 + 19:58

Resultatliste MM15-22 Til toppen
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Taule, Erlend Moen Førde Il 36:44 + 00:00
2 Aanstad, Marius Gutteklubben IL 40:45 + 04:01
3 Landøy, Christer Tema Solutions 48:58 + 12:14

Resultatliste MM23+ Til toppen
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Årdal, Asgeir Jølster IL 35:54 + 00:00
2 Reed, Karl Maritn Tema Solutions 38:00 + 02:06
3 Jensen, Rune Grei 38:50 + 02:56
4 Haug, Andreas ProResult AS 39:03 + 03:09
5 Gaare, Johannes Jernqvist NOTEAM 42:27 + 06:33
6 Årdal, Finn Jølster IL 43:19 + 07:25
7 Tjønneland, Eivind Viksdalen IL 44:01 + 08:07
8 Ripa, Javier Estella/Sandane 44:40 + 08:46
9 Fitje, Frode Førde CK 44:53 + 08:59
10 Strømme, Gaute Team Jottata 45:11 + 09:17
11 Byrkjeland, Ingvar Sunnfjord Energi 45:43 + 09:49
12 Fleten, Johannes Kontorspar 46:45 + 10:51
13 Lerum, Arne Ingjald Sauradnkam 47:01 + 11:07
14 Hestad, Sindre Torbjørn Gaular 47:10 + 11:16
15 Gloppen, Roger Vaflekameratane 47:11 + 11:17
16 Bruland, Edvin Åsen & Øvrelid as 47:56 + 12:02
17 Guddal, Arnt Eivind NOTEAM 48:19 + 12:25
18 Førde, Bjørn Åsen & Øvrelid as 48:25 + 12:31
19 Tonning, Kjell Norfinn Førde Il 48:29 + 12:35
19 Lyndekvam, Ingvar Øyrane vidaregåandeskule 48:29 + 12:35
21 Andersen, Thor Olav Ytre Hafstad 48:30 + 12:36
22 Gåsdal, Ronny NOTEAM 48:34 + 12:40
23 Vallestad, Roy Helge Førde Il 48:49 + 12:55
24 Moe, Olav Kjetil Fjordane tingrett 48:57 + 13:03
25 Viken, Rune Øyrane vidaregåandeskule 49:18 + 13:24
26 Aarseth, Øyvind Kyrkjebø 50:00 + 14:06
27 Tonning, Eli Myklebust Høyang IL 50:18 + 14:24
28 Åsen, Leif Arne Åsen & Øvrelid as 51:07 + 15:13
28 Gjerland, Ole Andre Autoforum AS 51:07 + 15:13
30 Øen, Finn Ove Åsen & Øvrelid as 51:26 + 15:32
31 Horstad, Emil Vulken BIL 52:12 + 16:18
32 Nygard, Stein Tema Solutions 54:41 + 18:47
33 Sunde, Stig Ytre Hafstad 55:02 + 19:08
34 Gjengedal, Erling Hyen il 55:49 + 19:55
35 Mossestad, Frode Førde Il 58:15 + 22:21
36 Hornnes, Kjell Ove NOTEAM 1:01:29 + 25:35