Deltakarliste Bystien Førde Opp 2018

Her kan du sjå nokre av dei som har førehandsmeldt seg på via nettsidene til Bystien Førde Opp 1. september 2018. Påmelding på nett er stengt, men du kan melde deg på i sekretariatet på løpsdagen.
Sist oppdatert 30.08 kl. 06:53 – Sortert alfabetisk etter førenamn A-Å

1 Adrian Helgheim Førde IL
2 Agnes Klevmark Sunnfjord Folkehøgskule
3 Alexander Dvergsdal
Sparebanken Sogn og Fjordane
4 Alf-Tore Kirkeli
5 Aline Marie Slotnæs Berg Sunnfjord Folkehøgskule
6 Andreas Etterlid Førde IL
7 Andreas Raastad Sunnfjord Folkehøgskule
8 Andreas Skylstad Norangdal IL
9 Andrés Pardo Rodríguez Mediebruket B.I.L.
10 Andrine Stølen Sunnfjord Folkehøgskule
11 Ane Brekke Førde IL friidrett
12 Ane Sundkvist Sunnfjord Folkehøgskule
13 Ann Kristin Kjenes Trædal
Sparebanken Sogn og Fjordane
14 Ann-Helen Tålesen Sunnfjord Folkehøgskule
15 Anne Kirstine Hasund Reiten Sunnfjord Folkehøgskule
16 Anne Sofie Holøs Haugom Sunnfjord Folkehøgskule
17 Anne Therese Kusslid
18 Annie Bergsagel Tjalve
19 Arnstein Gjelsvik Gilde BIL
20 Benedicte Hansen Søvik Sunnfjord Folkehøgskule
21 Bjørnar Sevre Sunnfjord Folkehøgskule
22 Bodil Ryste Gaular IL
23 Britt Iren Låstad
24 Cassandra Johansen Sunnfjord Folkehøgskule
25 Christian Rasmussen Sunnfjord Folkehøgskule
26 Christina Kvamme Xform AS
27 Dag Eikaas Bjerk Xform AS
28 Dagfrid Brevik
Sparebanken Sogn og Fjordane
29 Daniel Kristoffer Thauland Sunnfjord Folkehøgskule
30 Davood Akbari Sunnfjord Folkehøgskule
31 Edith Holme Smådal Tambarskjelvar IL
32 Einar Lunde Sunnfjord Folkehøgskule
33 Einar Paulsen
Sparebanken Sogn og Fjordane
34 Eirik Husebø Sunnfjord Folkehøgskule
35 Eirik Schjølset Sunnfjord Folkehøgskule
36 Emil Andreas Eriksen Ytrehauge Sunnfjord Folkehøgskule
37 Frida Sofie Fulterer Sunnfjord Folkehøgskule
38 Gebrehiwet Tekei Habteab Sunnfjord Folkehøgskule
39 Geir Øygard
Sparebanken Sogn og Fjordane
40 Geirmund Viken
41 Greta Petrie Sunnfjord Folkehøgskule
42 Gry Magritt Haugset Jølster
43 Gry Aase Alnes Førde idrettslag langrenn
44 Gunn-Elisabeth Fauskanger
45 Guro Bryn Høgheim Mediebruket B.I.L.
46 Gøril Stubhaug
Sparebanken Sogn og Fjordane
47 Hanna Emelie Staberg Heggstad Sunnfjord Folkehøgskule
48 Hans Bjørn Kvalsvik Florø Turn og Idrettsforening
49 Harald Klakegg Førde IL
50 Harald Slettvoll
Sparebanken Sogn og Fjordane
51 Harikaran Makenthirarasa Sunnfjord Folkehøgskule
52 Heidi Førde
Sparebanken Sogn og Fjordane
53 Helena Igelkjøn
Sparebanken Sogn og Fjordane
54 Helene Juliussen Sunnfjord Folkehøgskule
55 Henny Lisa Kirkebø
56 Herman Hole Evensen Sunnfjord Folkehøgskule
57 Hilde Anita Haarstad
58 Håvard Grimelid Mediebruket B.I.L.
59 Håvard Nyhus Vårt Land
60 Håvard Røneid Puls Førde
61 Idun Aalstad Dyrland Sunnfjord Folkehøgskule
62 Inga Folkedal Sunnfjord Folkehøgskule
63 Ingrid Margrethe Storhaug Sunnfjord Folkehøgskule
64 Ingunn Hove Førde IL
65 Jan Bjarte Skrøppa
66 Jenny Øvrebø Sunnfjord Folkehøgskule
67 Jente (alder 0-6 år)
68 Joachim Fagerli Bukkøy Bukkøy Byggservice As
69 John Arthur Kvamme Xform
70 Jon Inge Kusslid Sogndal IL
71 Jostein Liverød Sunnfjord Folkehøgskule
72 Jostein Reitan Fyrvik Sunnfjord Folkehøgskule
73 Jostein Tjugum
74 Julie Amanda Skeie Sunnfjord Folkehøgskule
75 Julie Horni Bugten Sunnfjord Folkehøgskule
76 Juni Våde Ingebrigtsen Sunnfjord Folkehøgskule
77 Kaja Prausnitz Liahagen Sunnfjord Folkehøgskule
78 Kamil Kowalczyk
79 Karoline Anderssen Sunnfjord Folkehøgskule
80 Karoline Holsen Kyte Førde IL Friidrett
81 Karoline Kvamme
Sparebanken Sogn og Fjordane
82 Karoline Thaulow Solstad Sunnfjord Folkehøgskule
83 Kjell Olav Kusslid
84 Kjersti Olset
85 Kjetil Magnar Guddal Mesta as
86 Klaus Nikolai Takle Brekke IL
87 Kristian Mo Moneset Motbakkelaug
88 Kristin Kjeilen Sunnfjord Folkehøgskule
89 Lars Øvrebø Gaular IL
90 Lars-Jørgen Leknes Askvoll/Holmedal IL
91 Lea Marie Eimind Sunnfjord Folkehøgskule
92 Leif Molland Aks 77
93 Lina Marie Toven Malmedal Sunnfjord Folkehøgskule
94 Linda Maria Dahl Sunnfjord Folkehøgskule
95 Linnéa Kallevik Sunnfjord Folkehøgskule
96 Linnea Sulen Sunnfjord Folkehøgskule
97 Magdalena Stankiewicz
98 Magnar Solheim Norddalsfjord I.L
99 Magnus Reite-Bjellaas Jølster IL
100 Malin Sætre Glesnes Sunnfjord Folkehøgskule
101 Mann (alder 23-34 år)
102 Maria Hellevik Larsen Sunnfjord Folkehøgskule
103 Maria Svendsen Myhra Sunnfjord Folkehøgskule
104 Marion Græsdal Sunnfjord Folkehøgskule
105 Mathilde Stebekk Sunnfjord Folkehøgskule
106 Merete Helgheim Gloppen friidrettslag
107 Mette Grytten
Sparebanken Sogn og Fjordane
108 Michelle Ann Janbu Sunnfjord Folkehøgskule
109 Mie Sigrun Klevar Dahm Sunnfjord Folkehøgskule
110 Niels Henrik Angaard Sunnfjord Folkehøgskule
111 Nils Indrebø
112 Odd Rognebakke
113 Olav Herstad Tambarskjelvar IL
114 Olav Sætre Sunnfjord Folkehøgskule
115 Ole Høknes Sunnfjord Folkehøgskule
116 Oliver Bosdal Thorsen Førde IL
117 Oliver Storås Sunnfjord Folkehøgskule
118 Pål Anders Carr Bukkøy Byggservice As
119 Rakel Boge
120 Reidar Losnegard Gilde BIL
121 Renate Bjerland Sunnfjord Folkehøgskule
122 Robin Hafstad
Sparebanken Sogn og Fjordane
123 Roger Pollen Førde IL/Arnes Frisørhjørne
124 Sander Tøllefsen Træen Sunnfjord Folkehøgskule
125 Sara Ødven Xform
126 Sarah Sundquist Sunnfjord Folkehøgskule
127 Saraniyan Sabaratnam Sunnfjord Folkehøgskule
128 Sartaj Azizi Sunnfjord Folkehøgskule
129 Sigrid Gjelsvik Tambarskjelvar IL
130 Sigrid Vedvik
131 Sigrun Molland Aks 77
132 Silja Svoen Ytre Hafstad Barnehage
133 Silje Andersen Sunnfjord Folkehøgskule
134 Simen Krøgenes Sunnfjord Folkehøgskule
135 Simon Yri Øystese Sunnfjord Folkehøgskule
136 Sindre Søreide
137 Sissel Svoen Førde
138 Siv Rye Bruland
Sparebanken Sogn og Fjordane
139 Solveig Svardal Eikefjord IL
140 Sondre Dvergsdal Sunnfjord Folkehøgskule
141 Sondre Hamre Sunnfjord Folkehøgskule
142 Sondre Hilde Xform
143 Stig Svalheim Sandane Sykkelklubb
144 Svein Torsnes Xform
145 Tamara Fatumata Nystrøm Banjai Sunnfjord Folkehøgskule
146 Terje Lyngstad Jølster IL
147 Terje Sørbø Mediebruket B.I.L.
148 Thea Ueland Halvorsen Sunnfjord Folkehøgskule
149 Thea Werness Wang Sunnfjord Folkehøgskule
150 Therese Felde Hillestad Xform
151 Thomas Runde Eide Sunnfjord Folkehøgskule
152 Tina Wannebo Myren Sunnfjord Folkehøgskule
153 Tobias Lorentsen Sunnfjord Folkehøgskule
154 Tonje Louise Dahle Ommundsen Sunnfjord Folkehøgskule
155 Tore Hillestad Xform
156 Torjus Tuft Sunnfjord Folkehøgskule
157 Tormod Selvik Kvammen IL
158 Trond Midtkandal Sandane Sykkelklubb
159 Trond Sundby Balestrand idrettslag
160 Victoria Kristiansen Sunnfjord Folkehøgskule
161 Yvonne Mortensen Sunnfjord Folkehøgskule
162 Øyvind Heiberg Sundby Tjalve